Světlo naděje, pravdy a poznání je jen v našich rukou, a pouze s námi všemi bude i nadále sílit

Jsme na začátku něčeho, co nelze zastavit a co pohltí celý svět.

Dochází k historicky bezprecedentnímu globálnímu probuzení, kdy stovky milionů lidí začínají chápat, jak jsou jejich vlády, média a zdravotnické organizace nepopsatelně zkorumpované a lžou jim tak, jak si to nikdo nedokázal představit ani v nejhorších nočních můrách. Díky tomu se nespočet lidí ve všech zemích už slepě nepodřizuje zločinným plánům svých vládců, ale začíná povstávat a podnikat kroky k vybudování lepšího světa.

Rozsah tohoto celosvětového probuzení je pro každého nepochopitelný. Od počátku věků se nic podobného nestalo.

Je to však teprve začátek a nic ve srovnání s tím, čeho bude svět brzy svědkem. Vzhledem k tomu, že vedlejší účinky vakcín se celosvětově zhoršují, zdraví a nevinní lidé jsou shromažďováni v karanténních táborech, pro účast ve společnosti jsou vyžadovány očkovací pasy a děje se mnoho dalších šílených věcí, toto současné probuzení se vyvine v něco, co si ani nedokážeme představit…

POZOR NA VAKCÍNU

Kdo by si dokázal představit, čeho jsme svědky? V minulých desetiletích si nebezpečí vakcín uvědomovala jen menšina lékařů. A bojovali těžký a zdánlivě nemožný boj, aby probudili nezúčastněný svět, který se raději díval na hloupé filmy a hloupé televizní pořady, než aby se dozvěděl o nebezpečí vakcín.

Najednou stovky milionů lidí na celém světě vědí, jak neuvěřitelně ničivé mohou vakcíny skutečně být.

V nejliberálnějším státě USA – Kalifornii – je proti povinnému očkování více než 30 % všech příslušníků pořádkových sil, hasičů a zdravotních sester. Odhaduje se, že nejméně polovina všech amerických lékařů je proti tyranii vakcín. Ve všech zemích světa vznikají lékařské organizace, které se staví proti plánu násilně vpravit experimentální, nevyzkoušené a vysoce toxické látky do celé světové populace.

V našem Adresáři světové svobody najdete více než šest set organizací z celého světa, které říkají “NE!”. této zločinné tyranii.

Šest set organizací, ale náš nový adresář ukazuje jen zlomek toho, co se děje po celém světě. Kdo by si to dokázal představit? A to je teprve začátek globálního odporu…

DNO MÉDIÍ

V minulém století měla média monopol na myšlení lidstva a striktně určovala, co si svět smí myslet, čemu věřit a co dělat, aniž by kdokoli tušil, jak s ním zprávy manipulují.

Právě nyní rychle přestává rostoucí procento lidí věřit médiím.

Vidím, že se blíží exploze, která bude mnohem větší než to, co jsme dosud viděli. Ať bezbožníci zvětšují tyranii. Ať zavřou zdravé lidi do karanténních táborů bez jakéhokoli důvodu. Ať zavedou tak směšné mandáty, že na ně skočí jen velmi hloupí lidé. Kopou si vlastní hrob. Padnou do pastí, které lidstvu nastražili.

JEJICH VLASTNÍ PASTI

Následující text může být pro některé čtenáře výzvou. Přesto stojí za zmínku, protože je velmi povzbudivá. Na začátku této plandemie jsem několikrát od různých lidí dostal jeden konkrétní výrok z Bible. Stává se to zřídka, a když se to stane, vím, že bych si měl dávat pozor. Tento verš mi poslalo – zčistajasna – několik lidí:

1. Nastražili síť mým krokům, člověk mě chtěl zlomit; vykopali na mě jámu, spadli do ní sami.
(Žalmy 57, 7)

16. Pronárody klesly do pasti, již udělaly, v síti, kterou nastražily, uvízla jim noha.
17. Hospodin tu zřejmě zjednal právo: svévolník uvízl v léčce přichystané vlastní rukou. – Higgájón.
(Žalmy 10 – 16, 17)

Zjednodušená parafráze by mohla znít takto: “Je známo, že Pán soudí bezbožníky tak, že je nechává padnout do jejich vlastních pastí.” V nizozemském překladu Bible (do USA jsem se přistěhoval z Nizozemska) je to ještě jasnější: “Bůh se proslavil tím, že porazil své nepřátele jejich vlastními zbraněmi.” Přemýšlel jsem o tom a najednou jsem si uvědomil, jak je to pravda. Zde je několik příkladů:

Facebook byl – věřte tomu nebo ne – vytvořen vojenskou rozvědkou jako nástroj ke špehování a kontrole celého lidstva.

Miliony lidí ji však využily k šíření pravdy mezi svými přáteli a brzy stovky milionů lidí objevily zásadní pravdy, které vláda a zločinecké agentury zoufale chtěly před světem skrýt. Když to Facebook uviděl, zpanikařil a začal cenzurovat, ale… bylo pozdě. Obrovská část lidstva už pravdu viděla a nyní ji šíří široko daleko i mimo Facebook.

Ačkoli byl Facebook vytvořen jako nástroj k zotročení světa, byl použit k tomu, aby lidstvu otevřel oči.

Na YouTube je to stejné. Desetitisíce videí odhalujících pravdu informovaly stovky milionů dosud neznalých lidí, dokud si majitelé YouTube neuvědomili, že by měli raději začít cenzurovat. I oni však přišli pozdě. Víko bylo odklopené a místnost už naplňovala pára.

I samotný internet byl vytvořen jako systém, který nakonec ovládne celý svět. Ale… používá se k osvobození lidstva. Počet webových stránek, které odhalují pravdu, je nespočetný!

Další příklad: toxické lékařské experimenty nesprávně nazývané “vakcíny” jsou navrženy tak, aby zotročily každou duši nekonečnou sérií posilujících vakcín.

Zatímco naprostá většina světové populace nikdy nezpochybňovala poctivost farmaceutického průmyslu, nyní vidí, jak ohromující zlo představuje, když požaduje, aby se každému dítěti každých několik měsíců znovu a znovu aplikovaly nevyzkoušené lékařské experimenty, které prokazatelně zabíjejí miliony lidí a stovky milionů trvale invalidizují. Zdokumentované důkazy o tom najdete v naší zprávě o úmrtích způsobených očkováním.

Dokonce i v USA vidíme, jak Bidenova administrativa, jejímž cílem je zotročit americký lid komunistické Číně, probouzí i velký počet tvrdých liberálů, protože Biden zachází příliš daleko.

Inteligentní lidé na celém světě se probouzejí a uvědomují si zločinný plán na zotročení lidstva tyranií zlé elity.

EXPLOZE PRAVDY

Každý vědec, který je umlčen, probudí celou vědeckou komunitu kolem něj. Každého lékaře, který je zavřený za to, že řekl pravdu, sleduje celá lékařská obec, která se v důsledku toho probudí, protože na vlastní oči vidí, jak je umlčován poctivý a dobrý lékařský kolega.

Americký portál Frontline Doctors byl cenzurován na všech sociálních sítích a dokonce byly zrušeny i jeho webové stránky. Díky tomuto pronásledování mají dnes téměř milion členů a stali se celosvětovým hnutím za svobodu.

Cenzura se snaží umlčet hlas vědců a lékařů, ale vyvolává výbuchy sopek pravdy.

Stručně řečeno: každý plán, který tito psychopati spřádají, se hromadně obrací proti nim a vede k přesnému opaku toho, v co doufají. Místo totálního zotročení celého lidstva způsobí největší masové osvobození všech dob.

Oči se otevřely a skutečně probuzená mysl už nemůže být zavřená. Závoj iluze se zvedá a nikdo ho nebude moci stáhnout zpět.

Zlé elity si myslí, že svět je plný hlupáků, ale zapomínají, kolik milionů moudrých, statečných a dobrých lidí je na světě a oni si budou brzy přát, aby si s nimi nikdy nezačali zahrávat. Proto vás chci povzbudit… probuzení skutečně teprve začíná. Uvidíme věci, které si ani nedokážeme představit. Vskutku. Nedokážeme si to představit.

META MADNESS

Tito psychopati zahájili další pokus o odcizení lidstva od skutečné radosti a bohatého života. Facebook nyní oznámil META, umělou dimenzi bez života, která na lidskou duši přivolá ještě více duševních nemocí, vztahových konfliktů, osamělosti, depresí a dalších katastrof než kdykoli předtím. Věda zjistila, že Facebook a sociální média obecně vážně zvyšují depresi, osamělost a duševní nemoci, což vede k nárůstu počtu sebevražd. Nyní se chtějí posunout na zcela jinou úroveň a zničit nespočet životů tím, že všechny nalákají do říše, která je stoprocentně falešná. Bude to sice velmi vzrušující, ale zároveň to vyvolá hluboký vnitřní konflikt a zmatek.

Nikdo z nás není stvořen k tomu, aby žil ve falešném digitálním světě, který existuje pouze tehdy, když stiskneme tlačítko v mozku, a který nás odcizuje realitě.

Narodili jsme se, abychom si užívali SKUTEČNÉHO světa s opravdovými přátelstvími, upřímnými vztahy a srdečnými interakcemi s ostatními lidmi. Narodili jsme se, abychom prožívali hlubokou lásku, která naplňuje, posiluje a upevňuje naši duši. Jsme stvořeni k tomu, abychom se objímali, cítili, dívali se jeden druhému do očí a dotýkali se duší těch, které milujeme, svým nejhlubším nitrem – abychom se cítili propojeni, ceněni, v bezpečí a opatrováni.

Nenarodili jsme se proto, abychom se stali závislými na přehnaných pocitech intenzivních surrealistických zážitků, které existují pouze v projekcích v naší mysli. Narodili jsme se, abychom cítili čerstvý vzduch, dýchali vánek, užívali si nočního chladu a byli okouzleni zářivým slunečním světlem.

Nikdo se nenarodil, aby žil ve světě lží, podvodů, ovládání mysli a virtuální “reality”.

Na virtuální realitě není nic skutečného. Stejně jako na sociální distanci není nic sociálního. Tito zločinci jsou mistři v klamání veřejnosti pomocí rafinovaných slovních hříček. Říct “virtuální realita” je stejné jako říct “ledový oheň” nebo “milující nenávist”. Je to naprostý nesmysl. Stejný trik používají se slovy “sociální distancování”. Na distancování se od ostatních lidí není nic společenského. Je to destrukce všeho sociálního! Těmito slovními hříčkami však snadno oklamou lidi, kteří nepřemýšlejí trochu hlouběji.

Virtuální realita je stoprocentně falešná – je opakem reality. Svět lží, který přitahuje lidi a krade jim realitu.

Miliony lidí jsou závislé na videohrách, protože touží po něčem víc než po mrtvém, bezvýznamném životě ve městě, který se jim nabízí. Stále jsou zavřeni ve svých kamenných vězeních zvaných “domovy”, kde nenacházejí žádný smysl, žádné dobrodružství, žádnou výzvu. Člověk se však nenarodil proto, aby byl gaučovým povalečem uzavřeným mezi kamennými zdmi v betonových městech bez života.

Člověk se narodil, aby byl obklopen životem, zvířaty, ročními obdobími, výzvami, dobrodružstvími a vším, co naplňuje naši duši čistým ŽIVOTEM.

META je nová virtuální realita Marka Zuckerberga a šílených zločinců, kteří za ním stojí. Jejím cílem je ještě více zotročit lidstvo do smrtícího sevření dusivé technologie, která krade skutečnou radost, skutečnou intimitu, skutečné vztahy a skutečný život tím, že místo nich nabízí falešnou říši, falešné zážitky, falešné prostředí, falešné přátele a falešné interakce. Vše je tvořeno digitálním kódem namísto živých atomů.

Skutečné květiny však nikdy nelze nahradit falešnými digitálními snímky. Motýli, ptáci, dokonce ani bzučení brouků nikdy nenahradí mrtvé, falešné lži virtuálního světa, kde nic není skutečné.

Útěk od bezcílné existence a hledání smyslu v ještě větší falešnosti lidstvo nikdy neuspokojí.

SKUTEČNÁ PRAVDA

Nakonec se domnívám, že to vše povede k tomu, že lidstvo bude v hloubi duše stále více toužit po tom skutečném. Vědomí a dobří lidé se vrátí ke kořenům přírody.

META nakonec odstartuje pravý opak toho, k čemu je určena.

Stejně jako tyransky vnucované toxické injekce otevírají lidem oči pro zločinnou povahu takzvaných “zdravotnických agentur” a “pečujících vlád”, META ukáže světu, jak se musíme vrátit k základnímu, organickému, pravému, nezkaženému, Bohem darovanému životu.

Nyní také vidíme, jak zločinně centralizovaná moc ve všech částech našeho světa inspiruje lidi po celém světě k návratu k budování malých, místních komunit. Být otroky městského systému orientovaného na spotřebu v nás zabíjí život a povede nespočet lidí k návratu k základní, Bohem stvořené formě života, kdy si pěstujeme vlastní potraviny, pomáháme svým sousedům, sloužíme svým komunitám a sdílíme vzájemnou lásku.

Pamatujte si: lidé nebyli stvořeni ve velkoměstě. Kniha Genesis, kniha počátků, ukazuje, že člověk byl stvořen v krásné, svěží zahradě a dostal moc učinit z celé země plodný ráj.

Zemědělci – ti dobří, kteří neničí zemi, ale zlepšují ji a přispívají k jejímu rozkvětu – jsou nejblíže prvnímu stvořenému člověku. Lidé byli stvořeni pro Zemi, aby se na ní učili, poznávali ji, vážili si jí, milovali ji a chránili, aby byla zdrojem ŽIVOTA pro všechny, kdo na ní žijí.

Zlí lidé většinu z toho ukradli a způsobili, že se lidé odpojili od světa, do kterého jsme se narodili, tím, že nás zaměřili na falešné filmy, lživá média, jedovatou “zdravotní” péči a toxické potraviny, které v naší době způsobily více nemocí než kdykoli předtím.

Vidím však, že se blíží změna, kdy budou opět oceňovány základy skutečného života. Čím více mrtvých, falešných a prázdných iluzí bude vytvořeno, tím více lidí se bude vracet k tomu, co je živé, skutečné a naplňující.

JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST

Současná krize nabízí obrovskou příležitost pro VŠECHNY, kteří se probudili – naučit se mnoho nového, co prospěje nám, našim dětem, přátelům a komunitám. Jsme první z nové generace, která už nebude říkat ANO zločinům vlád a zlých agentur, které tvrdí, že nám “pomáhají”.

Bojovníci DOBRÉ STRANY povstávají – více než kdykoli předtím – a není možné je zastavit, protože je vede Velká a Vyšší moc, která je daleko nad vším.

Věřím, že v nadcházejících věcích budeme svědky stále většího probuzení, uzdravení, obnovy a lepšího světa. Nebude to však snadné. Někdy musíme projít temnotou, abychom spatřili světlo. Musíme vidět zlo v jeho plnosti, abychom pochopili, jak moc se potřebujeme vrátit k tomu, co je DOBRÉ.

Náš svět v posledních desetiletích strmě směřuje ke zkaženosti a bezbožnosti. Jedině taková krize nás může probudit a obrátit zpět ke Zdroji lásky, světla a pravdy, které všichni tak zoufale potřebujeme, místo abychom svůj život naplňovali nesmysly, které nám neustále nabízí temná strana.

To nemá nic společného s náboženstvím, ale je to podstata naší existence: volíme SVĚTLO, nebo tmu?

Světové ekonomické fórum a jeho zločinní spojenci v OSN a dalších globalistických subjektech tvrdí, že tato světová krize je jedinečnou příležitostí k úplnému ovládnutí všech aspektů světa a zotročení lidstva, a to vše ve jménu “udržitelnosti”. Používají krásná slova, aby skryli své skutečné záměry. V jednom však mají pravdu: tato krize nabízí obrovskou příležitost.

Využijme ji k tomu, abychom se probudili a viděli, jak zlo terorizuje náš svět a naše bližní. Vraťme se ke Zdroji veškerého života, dobra a naděje, abychom se očistili a získali sílu zastavit tuto záplavu zla a vybudovat lepší svět založený na principech, které vytvářejí život, dobro a skutečnou udržitelnost.

Přidat komentář (3) Přidat komentář

  1. Uctívači Baala (bafometa) – chazarští mafiáni – jsou ti, kteří oblékají Lež do kabátu Pravdy a vraždí, loupí a podvádějí, kde se dá, do posledního okamžiku. I před smrtí se ke svým těžkým hříchům zločinců proto lidskosti nepřiznávají, protože zavrhli svědomí a s ním i portál k probuzení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Anti-spam image